Kurumsal

Tarihçemiz

1999 Yılında eğitim ve öğretime başlayan Çamlıca Öğrenci Yurdu; Ortaöğrenim ve yüksek öğrenim öğrencilerine hizmet vermektedir.

Sadece ders çalışmak için kullanlan dersane sistemi ve sadece istirahat etmek için kullanılan yatakhane sistemiyle klasik yurt anlayışına farklı bir balış açısı getiren Çamlıca Öğrenci Yurdu; Zengin kütüphanesi ve nezih yemekhanesiyle üstün hizmet anlayışını ortaya koymaktadır.

Vizyonumuz

Köklü geçmişimizden ve değerlerimizden aldığımız güçle, geleceğe yön verecek liderler yetiştiren bir eğitim kurumu olarak, değişen dünya şartlarında öz prensiplerimizden taviz vermeden, 7/24 eğitim modelimizle modern eğitim dünyasında çekim merkezi oluşturmaktır.

Misyonumuz

"Kalbî birlik ve rûhî ahenk" prensibini esas alarak, yüklendiğimiz sorumluluğun bilinciyle, milli-manevi ve kültürel değerlere sahip, takım çalışması yapabilen, kollektif zekaya sahip, yaşayarak öğrenen ve öğrendikçe yaşayan, daima hayatın içinde olmanın önemine inanarak hedeflediği mükemmelliğe adım adım ilerleyen üstün karakterli nesiller yetiştirmek.

Kalite Politikamız

İnsanın değerli, eğitim ve dayanışmanın da lüzumlu olduğu bilinciyle, gerekli kalite standartlarında, öğrencilerimize barınma, eğitim ve rehberlik hizmeti üreterek, öğrenci, veli ve personel memnuniyetini mükemmel seviyeye getirerek hizmetlerimizi yasal şartlar ile uluslararası ISO 9001 kalite yönetim sistemi şartlarına uygun şekilde yürütmek ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek referans eğitim kurumu olmaktır.